Про нові досягнення й децентралізацію в Великокопанівській ОТГ розповіли представникам місії ОБСЄ

Дата: 08.11.2018 09:41

7 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч Великокопанівського сільського голови Валентини Костенко з міжнародним спостерігачем Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Херсонській області паном Ендрю Річардсоном, який завітав до Великокопанівської сільської ради.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо процесу впровадження реформи децентралізації в Великокопанівській громаді.

Нагадаємо, що пан Ендрю Річардсон відвідував нашу громаду в минулому році, тому його цікавили зміни, які відбулися в громаді за останній рік. Він зауважив, що постійно спостерігає за життям нашої громади у фейсбуці й щиро радіє нашим досягненням і планам на майбутнє.

Міжнародний спостерігач побажав стрімкого розвитку та процвітання Великокопанівської громади. Впевнені, що під час наступної зустрічі нам буде чим приємно вразити нашого гостя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)