Звернення до жителів села Великі Копані: давайте разом підтримувати дитячий майданчик у чистоті

Дата: 12.11.2018 14:14

Пройшло ще зовсім мало часу, як жителі вул. 40 років Перемоги та прилеглих вулиць раділи тому, що сільська рада  придбала ігровий майданчик для дітей, а силами жителів цих вулиць його було встановлено.   Дитячому         задоволенню не було меж. Але комусь це не подобається, мабуть дитячий майданчик заважає.

Спочатку відкрутили та вкрали канат, по якому діти піднімалися на гірку, потім відкрутили  дерев’яну рейку з гірки,  через деякий час було відкручено металеві поручні, а недавно відкручено деталі, які з’єднували сходи з основною конструкцією.

Люди Добрі! Куди Ви ці запчастини «притулите » у свої господарствах? Навіщо воно Вам?

Про сміття на майданчику хочеться сказати батькам: не будьте байдужими. Якщо принесли з собою якісь продукти харчування, то обгортку  киньте в урну, а якщо бачите, що хтось викинув просто на майданчик  пляшку чи обгортку, то підніміть. Якщо кожен відвідувач зробить так хоча б один раз, то наші діти не будуть гуляти на майданчику по коліна в смітнику.

Звертаюся до всіх з проханням: не  проходьте мимо, ніби Вам все байдуже. Якщо не ми, то хто?  Це вже  мій крик душі.

Депутат Великокопанівської сільської ради, Кіндра О.І.