Роботодавці можуть через Веб-портал особисто отримувати інформацію про страховий стаж працівників

Дата: 19.11.2018 09:08

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє:

Відтепер роботодавці можуть через Веб-портал особисто отримувати
інформацію про страховий стаж працівників

Поліпшення якості обслуговування громадян - одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються нові сервіси та можливості для наших громадян.

Так, з жовтня поточного року запроваджено новий сервіс надання електронних документів. А саме, відтепер для роботодавців з'явилась можливість самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків  за своїх працівників. З метою нарахування лікарняних, зокрема для підтвердження страхового стажу, надається довідка “Дані про трудовий та страховий стаж” додаток 9, яка формується за весь період роботи застрахованої особи та відображає загальний трудовий та страховий стаж особи. Пенсійним фондом доопрацьовано даний сервіс, тож роботодавець може замовити Додаток 9 та отримати його за 5 хвилин від імені юридичної особи.

Сервіс орієнтований на користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному роботодавцю.

Таким чином, страхувальник зможе отримати на веб-порталі інформацію про страховий стаж своїх працівників, що необхідна при нарахуванні лікарняних, дистанційно,  не відвідуючи органи ПФУ.