Великокопанівські школярі привітали колектив сільської ради з Міжнародним днем толерантності

Дата: 20.11.2018 10:35

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість. Тепер відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/51/95.

Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Ми повинні бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення, і виступати на захист жертв дискримінації.

16 листопада 2018 року в Міжнародний день толерантності до Великокопанівської сільської ради зі словами привітання завітали учні Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів. Діти подарували сувенір, виготовлений власноруч, колективу сільської ради в особі Великокопанівського сільського голови Валентині Костенко у знак толерантності один до одного.

У відповідь на привітання учнів пригостили солодощами.

Ми пишаємося, що в Великокопанівській громаді зростають виховані діти, які власним прикладом показали, якими мають бути люди по відношенню один до одного.