Великокопанівська сільська територіальна громада

Херсонської області

Великокопанівська ОТГ взяла участь в фінальних спортивних змаганнях серед об’єднаних територіальних громад України

Дата: 20.11.2018 14:01
Кількість переглядів: 931

Фото без опису

З 16  по 18 листопада 2018 року в місті Берегове Закарпатської області відбулися фінальні спортивні змагання громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад.

За звання найкращої спортивної ОТГ боролися команди з 24 областей України. Змагання проводились із волейболу (чоловіки) і футзалу (чоловіки) на вибір, гирьового спорту (чоловіки), настільного тенісу (жінки, чоловіки), шахів (чоловіки) та шашок (жінки).

Херсонську область представляла збірна команда Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Два дні поспіль тривала запекла боротьба між командами за першість. У загальнокомандній першості представники Херсонщини посіли 13-те місце.

У підсумку ми здобули наступні командні місця: футзал (Великий Ігор, Костін Сергій, Приходченко Руслан, Чабанов Андрій Гуров Влад, Маляр Анатолій, Хомут Руслан) – 8 місце, настільний теніс (Кувалдін Богдан, Комар Олена) – 9 місце, гирьовий спорт (Наумов Анатолій) – 17 місце, шахи (Роговий Олексій) – 11 місце, шашки (Ахметова Аліна) – 18 місце.

Найвищий результат у особистій першості показав Богдан Кувалдін. Він став бронзовим призером  з настільного тенісу. Його нагороджено грамотою та медаллю.

Подяку від голови ВФСТ «Колос» АПК України Олександра Мендуся отримала команда Великокопанівської об’єднаної територіальної громади за вагомий внесок в розбудову фізкультурно-спортивного руху серед сільського населення України та як фіналіст Всеукраїнських спортивних змагань серед команд об’єднаних територіальних громад.

Наша команда щиро вдячна голові Великокопанівської сільської ради Валентині Костенко, депутатському корпусу, виконкому і всім жителям громади за фінансування і щиру підтримку.