Херсонський театр імені Миколи Куліша в Великих Копанях

Дата: 21.11.2018 10:40

15 листопада 2018 року Херсонський театр імені Миколи Куліша продовжує подорожувати Херсонщиною. Нагадаємо, що нещодавно стартував проект Херсонського театру «Театральний абонемент у бібліотеці», який проходить за підтримки Українського культурного фонду. Таким чином театр намагається заохотити населення Херсонщини до відвідування бібліотек та створити позитивний імідж для бібліотек в невеликих населених пунктах. 14 листопада Херсонський театр відвідав Великокопанівську ОТГ. У сільській бібліотеці відбулася моновистава «Монолог актриси». Артистка розповіла про свою історію кохання, яка пожертвувала собою, театром, кар’єрою, заради кохання до чоловіка, відомого математика, борця за свободу, який був змушений покинути свою батьківщину. Жителі нашого села з захопленням спостерігали за дійством, яке влаштувала заслужена артистка України Олександра Тарновська. Вистава пройшла крізь серце кожного, можливо хтось порівнював своє життя з життям яке зіграла на сцені актриса, зал аплодував стоячі. Це вперше не користувачі бібліотек їдуть до театру, а театр приїздить до користувачів.

То ж ми, глядачі вдячні всім організаторам цього проекту.