Про події, які змінили історію нашої нації, говорили в Великокопанівській сільській бібліотеці

Дата: 21.11.2018 10:49

Фото без опису«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього» – цей безсмертний вислів М.Т. Рильського відомий, напевно, кожному українцеві.

Під таким гаслом у Великокопанівській сільській бібліотеці пройшов вечір пам'яті присвячений Дню Гідності та Свободи і 85-ій річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Бібліотекарі нагадали учасникам заходу про події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину, а також, бібліотекарі розповіли присутнім про голодомор 1932-1933 р.р., привели жахливі цифри геноциду, та запропонували переглянути м/м презентацію «Україна пам'ятає. Світ визнає». Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні та сумні сторінки історії нашого народу. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Великокопанівські сільські бібліотеки для дорослих та дітей