Вітаємо із 70-річчям Головко Раїсу Кузьмівну

Дата: 28.11.2018 16:41

24 листопада 2018 року свій 70-річний ювілей відсвяткувала мила людина, неймовірно щира та чарівна жінка, мати та бабуся Головко Раїса Кузьмівна.  Все своє життя присвятила відданій праці та сім'ї. Разом з чоловіком виховали трьох дітей, мають чотирьох онуків.

На долю Раїси Кузьмівни випало нелегке випробування, тяжка хвороба здолала її, але підтримка та любов чоловіка - це дійсно велика сила, яка допоможе їй подолати всі труднощі.

Бажаємо Вам якнайшвидшого одужання і блискучого повернення до чудесного життя без хвороби, з прекрасними мріями, відмінним настроєм і свободою дій.

Абрикосівський старостинський округ