Учні Великокопанівської школи визначили виклики та проблеми, які хотіли б вирішити

Дата: 30.11.2018 13:26

Фото без опису29 листопада учні Великокопанівської школи почали навчання з написання проектів. Ці знання знадобляться їм для подачі проектних заявок на конкурс, оголошений Великокопанівською сільською радою.

- Ми стартували з учнями, які навчаються з 5 по 11 клас. Це старости та їх заступники, які донесуть важливу інформацію до своїх однокласників. Під час цієї зустрічі ми визначились з викликами та проблемами, які підлітки прагнуть вирішити завдяки проектам. Також ми встигли швидко пройтись по основним пунктам проектної заявки. Сподіваюсь, ця інформація буде корисною, - Анастасія Супрун, радниця з питань комунікації Херсонського ЦРМС.

Захід проведено за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.