У графіках роботи установ і закладів Великокопанівської ОТГ у грудні відбудуться зміни

Дата: 30.11.2018 14:00

Шановна громадо!

З метою створення сприятливих умов для святкування Нового року, а також забезпечення раціонального використання робочого часу, у грудні 2018 року відбудуться зміни у графіку роботи Великокопанівської сільської ради та всіх установ і закладів Великокопанівської ОТГ.

Згідно розпорядження сільського голови Валентини Костенко за №179 від 30 жовтня 2018 року  «Про перенесення робочих днів у грудні 2018 року», робочий день з понеділка 31 грудня перенесено на суботу 29 грудня 2018 року. Звертаємо Вашу увагу на те, що на території Великокопанівської громади понеділок 24 грудня 2018 року буде робочим днем.

Секретар виконкому Грицаєнко Л.М.