У Великокопанівській громаді до людей з особливими потребами завітали з подарунками

Дата: 05.12.2018 11:27

Фото без опису3  грудня  2018  року  в у сьому світі відзначається   День людей  з  особливими  потребами.  Його проведення спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі людей з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

У  цей день 27-х жителів з інвалідністю Великокопанівської ОТГ   відвідали працівники Великокопанівської  сільської ради  Острянська  Тетяна Миколаївна, завідувач відділу з питань сім’ї, молоді, охорони дитинства та соціальної роботи, та Тимчак  Любов Андріївна, т.в.о. старости селища Абрикосівка,  депутат  сільської  ради  Нікітіна  Інна Миколаївна та волонтери Писаренки  Лариса  Леонідівна і Валерій  Валерійович.

Вони завітали до людей з особливими потребами з добрими словами та подарунковими продуктовими наборами.

Фото без описуДля всіх візит був справжнім сюрпризом.

Фото без описуНа  придбання  продуктів  харчування  та  солодощів Великокопанівська  сільська  рада   виділила   5500 гривень.

До ініціативи сільської ради доєдналося    КП «Великокопанівське» на чолі з директором Самойловою Ларисою Олександрівною. Підприємство надало пиріжки з капустою, картоплею та фруктами, які додалися до продуктового набору.

Небайдужими  залишились  до  людей  з  особливими   потребами     підприємці Літвінові Олег  Миколайович  та  Ганна  Модестівна.  Новорічні  подарунки, які вони підготували як благодійники, додали до загального продуктового набору.

Завдяки Писаренкам  Ларисі  Леонідівні  та  Валерію  Валерійовичу продуктові набори були доставлені в кожну оселю. Вони надали у користування власне авто, не зважаючи на досить погані погодні умови.

Вдячні всім, хто долучився до акції Великокопанівської сільської ради приділити увагу людям з особливими потребами, які проживають на території Великокопанівської ОТГ. Ви маєте величезне добре серце. Повірте, добра справа зроблена Вами оцінена людьми. Як доказ на обличчях людей були щирі посмішки та сльози радості й вдячності.