Прем’єра вистави «Казка про мушку, яка любила працювати» Великокопанівського сільського Будинку культури

Дата: 06.12.2018 11:21

5 грудня 2018 року на сцені Будинку культури села Великі Копані відбулася прем’єра вистави зразкового аматорського театрального колективу «Казка про Мушку, яка любила працювати».

Це перша робота на сцені Великокопанівського СБК художнього керівника закладу Юлії Кравченко.

Ознайомитися з творчим доробком аматорів було запрошено учнів Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У грудні цього року колектив має захищати своє звання «зразковий» перед оглядовою комісією обласного центру народної творчості. Побажаємо нашим юним акторам вдалого виступу, невичерпної енергії, ентузіазму, цікавих, вдалих ролей, щоб і надалі радувати нас своїм завзяттям і отримували задоволення від своєї роботи.

УРИВОК ВИСТАВИ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)