До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2018 10:57

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи планету від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Наші земляки теж брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – це:

Єлаш Микола Федорович

Катренюк Володимир Матвійович

Кузнєцов Олег Володимирович

Лошевич Леонід Борисович

Овсієнко Едуард Володимирович

Янковський Микола Миколайович

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, терпіння, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи.