День Святого Миколая для вихованців Великокопанівського садочка відбувся весело та цікаво.

Дата: 20.12.2018 08:24

18 грудня на передодні Дня Святого Миколая у Великокопанівському комунальному закладі дошкільної освіти ясла-садку "Ягідка" відбулося свято  під керівництвом муз.керівника Задніпряної Л.М. та вихователів середньої й старшої групи Григор8євої Р.О., Крайнюкової Н.В.

Немає різниці, дитина Ви чи доросла людина, для всіх нас День Святого Миколая -  це свято, на яке ми дуже чекаємо.

Колектив ясла-садка бажає, щоб кожному Святий Миколай приніс той подарунок, який найбільше бажає:цукерки, мандаринки, приємний поцілунок чи другу половинку,  просто посмішку і хороше слово.
Вірте у це свято, вірте у чудо. Нехай у Ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя!