Доплата за молодняк великої рогатої худоби

Дата: 20.12.2018 09:31

У державному бюджеті України для підтримки галузі тваринництва, постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 передбачено спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Бюджетна дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняку великої рогатої худоби.

• за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб — власників тварин є паспорт великої рогатої худоби, як  підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняку.

В листопаді місяці поточного року громадяни Великокопанвської сільської ради, які утримують молодняк великої рогатої худоби вже отримали свої кошти.

Також працівниками сільської ради на 1 грудня 2018 року подано  списки громадян, котрі продовжують утримувати телят до виповнення  річного віку.

Земельний відділ