Великокопанівська сільська рада готується приймати бюджет громади

Дата: 10.12.2018 15:00

У Великокопанівській сільській раді відбулися робочі зустрічі за участі сільського голови Валентини Костенко, головного бухгалтера, начальника відділу фінансів та юридичного обслуговування, заступників сільського голови, представників громадської організації "АКТИВНА ЖІНКА" та керівників відділів, установ і закладів Великокопанівської ОТГ, під час яких керівники пояснювали важливість включення тих чи інших пунктів до бюджетних запитів.

На основі результатів аналізу бюджетних запитів сільський голова прийме рішення про включення бюджетного запиту до пропозиції проекту бюджету Великокопанівської сільської  об’єднаної територіальної громади перед поданням його на подальший розгляд відповідно до діючого законодавства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)