Великокопанівські школярі не лише отримали подарунки від Святого Миколая, а й самі привітали зі святом активних помічників школи

Дата: 21.12.2018 09:29

19 грудня  2018 року в Великокопанівській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято присвячене Дню Святого Миколая.

Старші школярі показали виставу для учнів  молодшої ланки, привітали їх  подарунками, придбаними за батьківські кошти, побажали бути чемними й слухняними.

У цей день до школи завітали з поздоровленнями й  колективи Великокопанівського сільського Будинку культури. Свято вдалося напрочуд веселим та казковим.

Вогник від Святого Миколая отримали учні Великокопанівської школи, які по завершенні святкового дійства, переодягнені у Святого Миколая, Чортика й Зиму, поділилися ним з активними помічниками та спонсорами школи: Харченко Е.М., магазин «Оптова база», сім′я Письменків, магазин «Адоніс», магазин «Ремстрой», Сніцар О.І., Літвінов О.М.

У виставі взяли участь учні 6-9 класів. Головними героями були:  Святий Миколай -  Лобанов Р., Янголи – Новікова К. та Костіна А., Чорти - Борщун В. та Магомедов Р., Дівчатка - Крамар А. та Війтик Ю., Хлопчики - Самойлов М. та Свирида О.,  Лінь - Гуляєва Д.,  Ябіда - Терещенко А., Домовичок - Єрмишов С.

Костюм Святого Миколая створила завідувач бібліотеки Макаренко Н.О.

Радість й любов сповнювали серця дітей, які дуже чекали на прихід святого покровителя. Створений святковий настрій налаштував усіх на підготовку до Нового року. Діти з радістю й натхненням працюють над створенням фотозон й прикрашанням школи.