Великокопанівська лікарська амбулаторія запрошує на підписання декларацій

Дата: 26.12.2018 08:27

Декларація з лікарем - це реалізація права вільного вибору собі лікаря незалежно від місця реєстрації. Декларація не є остаточною, лікаря можна поміняти (не попереджаючи попереднього), тому є можливість спокійно звернутись до іншого лікаря або, при потребі, в іншому місці, переукласти декларацію і держава заплатить за це.

Але, є ще один дуже важливий момент. Завдяки декларації комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великокопанівської сільської ради отримує фінансування!

Держава сьогодні підтримує заклади, які потрібні населенню. Підписуючи декларацію Ви повідомляєте про таку потребу! Ваш голос дуже важливий! Покращення фінансування - це можливість підняти заробітну плату, а це означає стати привабливими для нових лікарів; це можливість покращити послугу, покращити умови роботи; це можливість зберегти Великокопанівську амбулаторію з дільницею загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерський пункт селища Абрикосівка та Добросільський фельдшерський пункт; це можливість економити місцевий бюджет.

З 1 липня 2019 року пацієнти, які так і не оберуть собі лікаря, безкоштовно будуть отримувати тільки невідкладну допомогу.

У Великокопанівській лікарській амбулаторії продовжується підписання декларацій про вибір лікаря первинної медичної допомоги. При собі необхідно мати:

- паспорт, ідентифікаційний код;

- мобільний телефон;

- для дітей до 14 років - свідоцтво про народження та документ одного із батьків.

Звертайтесь до реєстратури лікарні або телефонуйте за номером 48-8- 59.

Чекаємо на Вас!