Місцева громадська організація "АКТИВНА ЖІНКА" перерахувала кошти на Херсонський обласний онкодиспансер

Дата: 27.12.2018 09:37

Дев’ять місяців назад громадська організація «АКТИВНА ЖІНКА» оголосила про початок благодійної акції. З березня по грудень 2018 року ми збирали кошти від жителів та підприємців Великокопанівської громади на закупівлю медичного обладнання для комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради. Заклад не має мінімально необхідної комплектації обладнання для надання спеціалізованої онкологічної допомоги на необхідному рівні, в першу чергу для променевої терапії, що проводиться майже 60 % пацієнтів. Ступінь зносу наявного медичного обладнання становить близько 80%, яке через постійне перевантаження часто виходить з ладу і призводить до вимушених зупинок лікування.

За листопад та грудень нашу ініціативу підтримало ще 9 жителів громади: Толопко О.С., який надав грошову допомогу в сумі 500 грн, Бахарєва Т. Я. та Бахарєв С. В. – 195 грн, Сільченко Олександр та Сільченко Олена – 195 грн, Саніна Н.В. – 200 грн, Шараєва Н.Д. – 100 грн, Таран Л.І. – 45 грн. та Пулінець-Степанова Р.В. – 50 грн.

26 грудня 2018 року громадська організація «АКТИВНА ЖІНКА» перерахувала кошти на рахунок закладу в розмірі 26 тисяч 500 гривень.

Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Наша організація цінує вас, людей, що зберігають та множать скарби людських цінностей. Вкотре ми переконуємося, що Великокопанівська громада повниться людьми з «великим» серцем та «щедрою» душею. Спасибі вам за довіру та підтримку, на яку сподіваємося й у 2019 році!

«АКТИВНА ЖІНКА» вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай новий рік принесе нам мир і суспільну злагоду.

Нехай різдвяне світло осяє кожний дім і щастя прибуде у кожній родині.

Святкового настрою і надії на щасливе майбутнє!

ГО «АКТИВНА ЖІНКА»