Справжню Новорічну казку створили для дітей  села  Великі Копані колективи Великокопанівського сільського Будинку культури.

Дата: 28.12.2018 11:01

У Великокопанівській ОТГ святкування Нового Року розпочалося проведенням ряду свят у закладах та установах громади.

Справжню Новорічну казку створили для дітей  села  Великі Копані й колективи Великокопанівського сільського Будинку культури.

6 та 27 грудня пройшли Новорічні дитячі ранки «Незвичайні пригоди Домовичка». Святково прикрашена сцена, музичний супровід, яскраві сценічні образи, прекрасна гра акторів та феєричні виступи вокальних і хореографічних колективів допомогли кожній дитині відчути себе героєм новорічної казки.