Великокопанівська лікарська амбулаторія отримала новий автомобіль марки «Рено-Дастер»

Дата: 28.12.2018 14:51

28 грудня на площі Свободи у Херсоні відбулася передача службового автотранспорту для лікарів сільських лікарських амбулаторій усіх районів Херсонської області.

Відповідно до програми Президента України «Допомога поруч!» та Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великокопанівської сільської ради отримало автомобіль марки «Рено-Дастер» .

Великокопанівська ОТГ виконала умови для отримання службової автівки для лікарів сімейної медицини, а саме: наявність виділеної земельної ділянки з кадастровим номером під будівництво амбулаторії, співфінансування не менше 10% з місцевої громади та наявність лікаря сімейної медицини. Тому новенький  автомобіль марки «Рено-Дастер»  дасть можливість сімейним лікарям швидко приїхати на допомогу своїм пацієнтам.

Наталя Оліферчук
2018-12-29 11:19:48

Молодці!!!! Багато роботи зроблено. Бажаю вам натхнення і здійснення мрій у подальшому житті! Ви найкращі!

Наталя Оліферчук
2018-12-29 11:19:26