Новорічний концерт в Абрикосівському Будинку культури

Дата: 03.01.2019 09:41

Ось і настали улюблені зимові свята всіх з дитинства. Запах хвої, мандарин та домашнього печива нагадує про безтурботний час, про родинне тепло та затишок.

За традицією в селищі Абрикосівка святкування Нового Року відзначається 31 грудня в Будинку культури, де збираються односельці, щоб провести минулий рік.

Святково вбрана зала разом з прекрасною ялинкою чекала на своїх гостей. На початку свята всіх присутніх привітала староста селища Тимчак Любов Андріївна. Учасники колективів дарували свої посмішки та запальні пісні. Для дітей та дорослих ведучі провели веселі конкурси зі смачними призами. І дорослі, і малі залюбки водили хороводи разом з Дідусем Морозом та Снігуркою. Наприкінці вечора була розіграна лотерея, що подарувала присутніх чудовими призами. Після концерту всіх чекала святкова дискотека.

Новорічне свято вдалося завдяки спонсорській допомозі підприємців селища Абрикосівка: Худенка Павла Миколайовича, Бородіної Світлани Олегівни, Засімської Галини Ігорівни.

Ми дякуємо всім учасникам та спонсорам за активну участь в організації новорічного свята. Бажаємо всім жителям громади міцного здоров'я, миру, тепла, достатку та сімейного щастя!

Абрикосівський старостинський округ