Відкрито онлайн-голосування в рамках новорічного конкурсу "Прикрасимо наші села разом!"

Дата: 10.01.2019 08:06

З 9 січня 2019 року у фейсбуці на сторінці Великокопанівська об'єднана територіальна громада відкрито онлайн-голосування у змаганні за Приз глядацьких симпатій в рамках конкурсу "Прикрасимо наші села разом!", який оголосила Великокопанівська сільська рада. Голосування триватиме до 11:00 години 15 січня 2019 року.

Участь в онлайн-голосуванні беруть відео 9 конкурсантів. Переможцем вважатиметься той учасник, чиє відео набере за цей період найбільшу кількість "Лайків".

P.S. Друзі! Великокопанівська сільська рада звертає Вашу увагу на те, що в онлайн-голосуванні в рамках новорічного конкурсу «Прикрасимо наші села разом!» враховуються поставлені «лайки» під відео учасників лише тих, що розміщені на сторінці Великокопанівська об’єднана територіальна громада у фейсбуці. Тому, якщо Ви вболіваєте за того чи іншого конкурсанта і бажаєте підтримати його своїм голосом, заходьте саме на нашу сторінку та ставте «лайк» за посиланням https://www.facebook.com/Великокопанівська-обєднана-територіальна-громада-332178467358862/.

Дякуємо за розуміння! Бажаємо всім успіху!