На курси підвищення кваліфікації оголошено набір

Дата: 10.01.2019 15:45

Олешківська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості доводить до Вашого відома, що планується організація навчання в Херсонському національному технічному університеті за курсом підвищення кваліфікації «Управління проектами».

На вивчення курсу на попередньому навчанні в жовтні поточного року відводилося 125 годин, а не 500, як зазначено у програмі, форма навчання денна, можливо здійснювати фінансування навчання як за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (для безробітних осіб), так і за рахунок коштів місцевих бюджетів (для зайнятості осіб, які є працівниками органів місцевого самоврядування), окрім цього, є можливість скерування коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на отримання ваучера, в межах чинного законодавства. Також повідомляємо, що за потребою, можливо внести зміни у навчальну програму.

З метою визначення кількісної потреби в спеціалістах даного напрямку, просимо всіх бажаючих звернутися в Олешківську районну філію Херсонського обласного центру зайнятості.

Переглянути презентацію.

Переглянути програму курсу.