Співпраця громади з програмою DOBRE у 2019 році розпочалася з робочої зустрічі з ГО «Громадський центр «Нова генерація»

Дата: 11.01.2019 09:32

Восени 2018 року Великокопанівська сільська рада підписала договір про співпрацю з програмою DOBRE, після чого розпочалася робота. У листопаді було проведено вимірювання «Індексу спроможності місцевої влади» (ICMB), який встановлює рівень сукупної організаційної спроможності органів місцевого самоврядування у прийнятті управлінських рішень та налагодженні конструктивної та продуктивної співпраці з населенням для підвищення якості життя громади.

У 2019 році співпраця громади з програмою DOBRE розпочалася з робочої зустрічі з ГО «Громадський центр «Нова генерація», яка відбулася 10 січня. Під час зустрічі сільський голова Валентина Костенко і заступник голови Надія Круц разом із представниками громадської організації Ольгою Жуковою та Оксаною Глєбушкіною обговорили план спільної роботи на найближчий час. Діяльність ГО «Громадський центр «Нова генерація» у Великокопанівській громаді спрямовуватиметься на активізацію та залучення молоді громади до прийняття рішень, підтримку молодіжних ініціатив, громадських організацій та їх розвиток.