В котре великокопанівці проявляють співчуття та небайдужість до односельців

Дата: 15.01.2019 13:43

Кожна людина проживаєФото без опису своє життя, робить добрі справи з надією на те, що коли доживе до старості та прийде час відходити в інший світ, то буде кому провести в останню дорогу. Але не завжди так відбувається.

Наприкінці 2018 року померла жителька нашого села, яка мала рідних та близьких, але займатися похованням ніхто не виявив бажання. Випадково про це дізналася голова ветеранської організації Рябова Зінаїда Іллівна. Ця людина одразу ж проявила ініціативу займатися похованням померлої. Необхідно було взяти на себе всі організаційні питання з якими вона успішно справилася за підтримки жителів вул. Пролетарської.

Подібний випадок стався і на початку 2019 року. Небайдужі жителі вул. Жовтневої, на якій проживала ще одна мешканка с. Великі Копані, яка раптово померла, проявили свою людяність та активну громадську позицію, взявши на себе організацію з поховання сусідки.

Ми дуже вдячні Вам, Зінаїдо Іллівно, жителі вул. Пролетарської, вул. Жовтневої за небайдужість та співчуття до ближнього. Зичимо Вам міцного здоров’я та ще довгих років життя.

Великокопанівська сільська рада