У День Соборності України вихованці Абрикосівського ясла-садка продемонстрували свою любов до України

Дата: 23.01.2019 11:50

З нагоди Дня Соборності України 22 січня в комунальному закладі дошкільної освіти ясла-садку «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка відбулися тематичні заняття «Україна – це ми» у другій молодшій та старшій групі.

Вихователі закладу розширили та закріпили знання про Україну, як територію, на якій проживають українці, що мають свою культуру, звичаї, мову; виховували у дітей насамперед любов до рідного краю, до землі своїх предків, до рідної мови, до батьківщини, почуття гордості за свій народ, повагу до національної культури.

Вітаємо всіх зі святом!