ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП " ЦПМСД" ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.01.2019 13:40

Фото без опису28.01.2019 року відбулося засідання конкурсної комісії Великокопанівської сільської ради  по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП " ЦПМСД" Великокопанівської сільської ради.

Конкурсна комісія визначила доручити голові конкурсної комісії Коцар В.М. направити рішення конкурсної комісії до сільського голови Великокопанівської сільської ради для прийняття відповідного рішення.

Протокол № 3 від 28.01.2019 року засідання конкурсної комісії Великокопанівської сільської ради  по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП " ЦПМСД" Великокопанівської сільської ради можна переглянути тут.