Абрикосівська селищна бібліотека провела для своїх відвідувачів відеолекторій про події сторічної давнини під Крутами

Дата: 29.01.2019 16:18

29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва. Більшість юнаків не мали ніякої військової підготовки, були погано озброєні, але стояли на смерть, захищаючи свободу молодої Української держави. Українці відбили кілька атак, під час яких зазнали значних втрат. У перебігу військових дій цей бій вирішального значення набув завдяки героїзму української молоді.

В Абрикосівській селищній бібліотеці проведено історичну годину "Згадаймо юність, що горіла в Крутах". Ведучі ознайомили присутніх з перебігом історичних подій того часу, підготували відеолекторій.

Київських юнаків, які загинули за наше світле майбутнє, присутні вшанували хвилиною мовчання та запаленою свічкою пам'яті.