Програмні спеціалісти програми DOBRE ознайомили з результатами соціальної-економічної діагностики Великокопанівської ОТГ

Дата: 30.01.2019 15:36

29 січня 2019 року в приміщенні Великокопанівської сільської ради відбулася зустріч програмних спеціалістів програми DOBRE з керівниками установ та організацій громади. На зустрічі були оголошені результати соціальної - економічної діагностики Великокопанівської ОТГ, що проводилась спеціалістами в рамках програми DOBRE. Розглядалось чотири напрямки роботи : економічна, соціальна, екологічна та адміністративна. Було вказано на переваги та недоліки, слабкі та сильні сторони. Під час зустрічі відбулось активне обговорення результатів. Попереду цікава та змістовна робота. Дякуємо Войцеху Одзімеку, Назару Глинському за пророблену роботу.

Координатор Програми DOBRE

Надія Круц

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)