Оголошення про проведення обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади»

Дата: 01.02.2019 10:30

Фото без описуРозпочато прийом матеріалів на обласний конкурс журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади»

З метою подальшого висвітлення процесів реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, Херсонська обласна рада другий рік поспіль проводить обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади», розпочато відповідно до рішення XVII сесії обласної ради VII скликання від 16 березня 2018 року №809.

Детальніше про обласний конкурс журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади» тут.