ПОДЯКА ЖИТЕЛЯМ СЕЛИЩА АБРИКОСІВКА

Дата: 01.02.2019 15:11

У наш час, як ніколи, важливими залишаються такі життєві цінності, як милосердя, доброта, співчуття. Тільки разом можливо подолати хворобу, коштами й молитвами підтримати людину.

Недаремно народна мудрість говорить: «З миру по нитці - бідному сорочка».

У цьому проявляється небайдужість громади до людського горя чи біди. Коли у нашому селищі 08.01.2019 року пішов з життя 54 літній Голіней Василь (хоча чоловік сам з Івано-Франківської області, але довгий час проживав в селищі Абрикосівка), громада відгукнулася і підтримала, хто чим міг: і грошима, і речами.

Організацію поховання взяли на себе Гантух Д.В., Грибкова Л.В., Фірман Г.І, Хомут С.В. депутат від округу № 23 та всі жителі вулиці Львівська.

Родичі померлого (батько - Голіней Богдан, мати Голіней Марія, сестра Кметюк Галина) проживають в Івано-Франківській області і не змогли одразу приїхати, дуже зворушені таким вчинком і щиро дякують всім жителям селища Абрикосівка за допомогу.

Абрикосівський старостинський округ