Увага! Сеанси телефонного зв’язку

Дата: 04.02.2019 09:55

05 лютого 2019 року з 11.00 до 12.00 год. в головному управлінні Пенсійного фонду України в Херсонській області відбудеться “гаряча” телефонна лінія  з питань пенсійного законодавства. На запитання мешканців регіону за телефоном (0552) 51-56-24 буде відповідати заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України Херсонській області Людмила Францівна Тарнавська.

12 лютого 2019 року з 11.00 до 12.00 год. в головному управлінні Пенсійного фонду України в Херсонській області відбудеться “гаряча” телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення та  обслуговування громадян в сервісних центрах головного управління Фонду в області. На запитання мешканців регіону за телефоном (0552) 35-39-80 буде відповідати начальник головного управління Пенсійного фонду України Херсонській області Зінаїда Тимофіївна Лазарєва.

19 лютого 2019 року з 11.00 до 12.00 год.  в  головному управлінні Пенсійного фонду  України  в  Херсонській  області  відбудеться  “гаряча”  телефонна  лінія    щодо можливостей дистанційного обслуговування громадян за допомогою  веб-порталу Пенсійного фонду України. На запитання мешканців регіону за телефоном (0552) 35-40-28 буде відповідати заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України Херсонській області      Дмитро Олександрович Чекотун.

26 лютого 2019 року з 11.00 до 12.00 год. в головному управлінні Пенсійного фонду України в Херсонській області відбудеться “гаряча” телефонна лінія з питань обслуговування громадян в сервісних центрах головного управління Пенсійного  фонду  України  в Херсонській області. На запитання  мешканців регіону  за  телефоном  (0552) 35-39-79  буде  відповідати  заступник начальника головного  управління  Пенсійного  фонду  України  Херсонській  області Роман Володимирович Кальницький.