Лист-звернення до небайдужих громадян та підприємців

Дата: 04.02.2019 10:27

24 грудня 2015 року прийнято ЗУ «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, органами місцевого самоврядування».

Під дію зазначеного закону підлягає і місцева газета «КО-паняночка»,  засновником якої була Великокопанівська сільська рада.

Сільська газета «КО-паняночка» була заснована в 2011 році. Мета її випуску – висвітлення подій, які відбуваються на території громади. Також друку підлягають всі нормативні документи сільської ради.

Згідно рішення сесії № 854 від 24.12.2018р., Великокопанівської сільської ради вийшла із засновників газети. Права засновника передано громадській організації «АКТИВНА ЖІНКА».

У звязку з цим, сільська рада не має права фінансувати газету, а громадська організація не має власних коштів.

Цей лист є зверненням до всіх небайдужих громадян, які чекають газету в своїх домівках, до підприємців, які можуть фінансово підтримати місцеву газету. Адже випуск газети на місяць, в розмірі 2 700 шт., коштує 4 тис. 500 грн.

Кошти на фінансову підтримку газети можна перерахувати на рахунок

ЄДРПОУ/ДРФО 41594320

Код банку 352479