Великокопанівська сільська рада оголосила конкурс проектів для учнів середніх та старших класів Великокопанівської громади

Дата: 04.02.2019 14:04

Оголошується конкурс проектів для учнів середніх та старших класів Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади.

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи на чолі з учнем-менеджером проекту та ментором – вчитель-наставник. Ініціативна група має складатися не менше, ніж з трьох чоловік. Загальний фонд фінансування проектів складає 20 000 грн. Одна проектна заявка може бути фінансово підтримана сільрадою до 5000 грн. Кількість переможців буде залежати від якості грантових заявок та можливості їх фінансування.

Метою конкурсу є розвиток серед підлітків громади відповідальності та активної позиції щодо організації шкільного життя.

Обов’язковим є власний вклад у проект, який має становити не менше 15%. Власний вклад не обов’язково є фінансовою складовою, а може вимірюватись у волонтерських роботах, залученні додаткових ресурсів, використанні власної техніки (наприклад, принтер або комп’ютер) і т. п.

Оголошення початку конкурсу: 04.02.2019р.

Останній день подачі заявок: 28.02.2019р.

Анкети подаються до Великокопанівської сільської ради у друкованому вигляді.

Оголошення результатів конкурсу: до 15 березня 2019 р.

Проект має бути реалізованим протягом 3-х місяців, після схвалення проектної заявки експертною комісією. Після  завершення реалізації проекту переможець конкурсу має подати звіт про пророблену роботу. Детальніше про це буде обговорено з переможцем.

Зразки проектної заявки надіслано Великокопанівській та Абрикосівській загальноосвітнім школам I-III ступенів.