Лютий у Великокопанівській громаді розпочався зі встановлення зупинки на залізничній станції «САД» у селищі Абрикосівка

Дата: 05.02.2019 16:26

А все-таки мрії здійснюються!

Низький уклін Вам, шановні добродії, від жителів селища Абрикосівка

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Лютий місяць в селищі розпочався досить таки приємною подією.

1 лютого 2019 року в селищі Абрикосівка на залізничній станції «САД» сумісними зусиллями встановлено довгоочікувану зупинку для всіх жителів прилеглих сіл, котрі користуються потягами.

Сама історія, щодо встановлення зупинки, розпочалася у 2015 році з письмового звернення до керівництва Одеської залізничної колії. За сприяння Абрикосівського старостату, Великокопанівської сільської ради, Олешківської районної ради, Олешківської районної державної адміністрації були отримані всі дозволи, придбана зупинка, цемент. КП «Великокопанівське» забезпечило технікою та працівниками. Висловлюємо слова подяки волонтерам Засухіній О.С., Войціховському А.М. за наданий щебінь, клей, цемент.

Дякуємо всім за допомогу! Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем пересічних громадян. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого селища. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим жителям!!!

в.о. старости Тимчак Л.А.

Абрикосівський старостинський округ

Швірник Лариса
2019-02-06 02:19:32

Шановні односельчани! Які ви молодці! Зробили таку добру справу. А тепер справа ще головніша, щоб люди не розібрали цю споруду, яка буде прихистком в негоду. Треба вчитися берегти те, що маємо. Пам' ятаю ще будинок, залу очікування, теплу грубу на станції. І як це все зникло з часом. Люди, бережіть те, що маєте! Всі , хто залучився до такої доброї справи, подяка!