У Великокопанівській сільській раді відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 07.02.2019 14:17

На засіданні виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради, яке відбулося 6 лютого 2019 року, було заслухано звіт секретаря виконавчого комітету Грицаєнко Л.М. про роботу виконкому у 2018 році. Членами виконавчого комітету інформацію взято до відома та відзначено роботу як задовільну.

Про виконання бюджету сільської ради за 2018 рік звітувала головний бухгалтер сільської ради Сокольченко О.В.. Прийнято рішення затвердити звіт про виконання місцевого бюджету за 2018 рік по доходах та видатках загального фонду в сумі 59247,8 тис. грн та 42787,0 тис. грн відповідно, по доходах та видатках спеціального фонду в сумі 795,4 тис. грн та 8279,1 тис. грн відповідно.

На засідання було:

- присвоєно групи по оплаті праці клубним та бібліотечним закладам на 2019 рік;

- прийнято рішення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку та затверджено списки таких громадян (діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа);

- прийнято рішення про відрахування дитини з Абрикосівського ДНЗ «Пурпурова квітка», у зв'язку зі зміною місця проживання та зарахування дитини на його місце.

На засіданні надано:

- матеріальну допомогу на лікування 1 особі на суму 1000 грн,

- на поховання двох осіб на суму 1000 грн кожному;

- позитивний висновок про позбавлення батьківських прав для звернення до суду.

У зв'язку з упорядкуванням нумерації по сільській раді присвоєно поштові адреси 2 земельним ділянкам.

Розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення за ст.. 197 та 198 КУпАП (порушення паспортного режиму та реєстрації місця проживання). Двоє громадян отримали покарання у вигляді попередження.

Секретар виконавчого комітету Грицаєнко Л.М.