Ряд важливих питань розглянули депутати на засіданні 36 сесії Великокопанівської сільської ради

Дата: 08.02.2019 13:35

Великокопанівська сільська рада повідомляє, що 06.02.2019 року відбулося чергове  засідання 36 сесії сільської ради.

На розгляд депутатів виносилися наступні питання:

- Звіт сільського голови Великокопанівської сільської ради за 2018 рік

- Про виконання бюджету сільської ради за 2018 рік, бюджет виконано на 101%

- Про затвердження положення про відділи сільської ради

- Про внесення змін до рішення №595 від 26.04.2018 року Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік( внесено зміни до туристичного збору, туристичний збір - це сплата за проживання в готелях)

- Звіт про роботу КП «Великокопанівське» за 2018 рік

- Про призначення головного лікаря КНП «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради ( пройшов конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря , призначено - Ковальову Ірину Сергіївну)

- Про реєстрацію транспортного засобу ( трактори), придбано для потреб громади   за кошти інфраструктурної субвенції:  трактор Екскаватор-навантажувач та бульдозер з відвалом, які будуть передані КП «Великокопанівське»

- Про затвердження стратегії розвитку Великокопанівської сільської ради на 2019-2022 роки

- Про затвердження плану соціально-економічного розвитку на 2019-2020 роки

- ряд бюджетних питань та земельні питання.

Секретар сільської ради       Кіндра О.І.