У Абрикосівському садочку відбулися загальні збори

Дата: 12.02.2019 13:09

11 лютого 2019 року в Абрикосівському  дошкільному закладі ясла-садку «Пурпурова квітка» відбулися загальні батьківські збори .

На збори завітали гості, а саме: сільський голова Костенко В.Д., начальник відділу освіти Великокопанівської сільської ради   Шушко Т.В., секретар сільської ради Кіндра О.І.,  директор КП «Великокопанівське» Самойлова Л.О., бухгалтер Крайнюкова А.М., спеціаліст першої категорії відділу освіти Внук О.Д. та інспектор з охорони правопорядку  Кудревська Н.В.

На зборах заслухали директора  ДНЗ «Пурпурова квітка» про підсумки роботи  садочка за перше півріччя.  Шараєва Т.О.  наголосила на тому, що дошкільне дитинство - це особливий і самодостатній період розвитку у житті кожної людини, під час якого вона набуває певного досвіду і готується до зміни соціального статусу. І лише від дорослих залежить, щоб ця зміна відбулася природно і безболісно. Педагогічний  колектив спрямовує своє зусилля на всебічний розвиток кожної дитини, становлення її особистості, формування образу власного Я, що ґрунтується на набутих ціннісних орієнтаціях.