Консультант Національного Демократичного Інституту з ознайомчим візитом у Великокопанівській громаді в рамках програми DOBRE

Дата: 12.02.2019 13:31

Національний Демократичний Інститут працює над підвищенням рівня залучення жінок у процеси прийняття рішень та громадське життя в цілому. У рамках Програми DOBRE НДІ має декілька напрямків роботи, а саме: навчання місцевих лідерів з питань ґендерної-орієнтованого бюджетування (ҐОБ), проведення тренінгів для жінок з розвитку лідерських навичок, підвищення громадського розуміння переваг політичної участі жінок, розбудова міжпартійної та міжсекторної мережі жінок-лідерок.

Консультантка НДІ Ольга Жукова провела ознайомчий візит 12.02.2019р. у Великокопанівській громаді, під час якого були обговорені напрямки роботи НДІ в рамках програми DOBRE та річний графік співпраці громади з Інститутом.

В ознайомчому візиті взяли участь сільський голова Валентина Костенко, заступник сільського голови Валентина Коцар, староста селища Абрикосівка Любов Тимчак, секретар виконавчого комітету Лариса Грицаєнко та координаторка програми DOBRE у Великокопанівській громаді Надія Круц.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)