Молодіжний форум «DOBRE ДІЙ» для молоді Великокопанівської ОТГ

Дата: 13.02.2019 13:15

Фото без описуМаєш ідеї, які просто рвуться оживати? Хочеш змінювати життя в громаді на краще? Прагнеш навчитись планувати і створювати цікаві проекти? Шукаєш команду активних і драйвових молодих лідерів? Приєднуйся!

Програма DOBRE запрошує ініціативну молодь віком 16-25 років взяти участь у молодіжних форумах «DOBRE ДІЙ».

Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Ми хочемо допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад. Це чудова можливість знайти нових друзів, з якими можна змінити свої громади на краще, розділити свої ідеї та мрії, та втілити їх у життя.  А ще - хороша нагода вибудувати навички командної роботи та отримати практичні інструменти для зростання власного лідерського потенціалу.

На форумі тебе чекають два насичених дні:

- презентації кращих практик роботи з молоддю та молодіжних проектів в громаді;

- інтенсивне навчання, майстерня проектного менеджменту;

- методи реалізації власних ідей - як перейти від ідеї до дії;

- лайфхаки побудови команди - залучення аудиторії та основи комунікації;

- симуляційні ігри.

Форум буде проведено :

• 21-22 березня  в м. Херсон - для молоді з Арбузинської, Вознесенської та  Шевченківської ОТГ(Миколаївської обл.) та Великокопанівської, Високопільської, Новорайської, Станіславської і Тавричанської ОТГ (Херсонської області).

Ми шукаємо саме Тебе, якщо ви маєте цікаві ідеї і готові впроваджувати їх у своїх ОТГ. Приєднуйтесь! Буде корисно і весело.

Умови і правила.

1. До участі запрошуємо молодих людей від 16 до 25 років, які проживають на території ОТГ, що є партнерами програми DOBRE (список громад 3ї когорти https://decentralization.gov.ua/news/9806).
  2. Відбір учасників – на конкурсній основі. Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, заповніть аплікаційну форму  Анкета Херсон  до кінця дня  6 березня 2019 року. Надсилаючи заявку, заявник погоджується з умовами участі у проекті.
  3. Програма DOBRE забезпечує відібраних учасників проживанням, харчуванням під час проведення форумів та компенсує вартість проїзду.

Бажаємо успіху та чекаємо на ваші заявки.

За детальнішою інформацією можете звертатись до:

Загорулько Анна

e-mail: azahorulko@globalcommunities.org

тел: 098 188 0529

Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) - п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).