День святого Валентина по-бібліотечному!

Дата: 14.02.2019 08:44

Фото без описуДень Cвятого Валентина – свято закоханних – відзначається 14 лютого . Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Напередодні Дня святого Валентина у Великокопанівській шкільній бібліотеці панувала аура кохання. Зізнатися у коханні своїм читачам працівники бібліотеки вирішили через книжкову інсталяцію «Хай славиться любов» ,у формі серця з книг про любов.Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання.

В. Шекспір «Ромео і Джульєтта»

О. Грін «Алые паруса»

Мігель де Сервантес Сааверда «Дон Кихот»

О. С. Пушкін «Руслан и Людмила»

Л. М. Толстой «Анна Каренина»

М. Старицький «За двома зайцями»

Л. Українка «Лісова пісня»

Л. Костенко «Маруся Чурай»

І. Котляревський «Наталка Полтавка»

П. Загребельний «Роксолана»

Г. Квітка-Основ'яненко «Сватання на Гончарівці»

Саме ці твори представлені на нашій виставці.

До Дня Святого Валентина приурочена і виставка - знайомство «Символи свята всіх закоханих». Тут представлені валентинки, купідончики м`які іграшки, і свічки у вигляді серця, і різноманітні композиції з декоративними квітами, і навіть вироби з кераміки. Багато робіт зроблені вихованцями гуртків учителів трудового навчання Сокровищук Л.І. та Макаренко М.М..

Бібліотека підготувала для своїх користувачів декілька сюрпризів: майстер - клас по виготовленню вітальної листівки до свята, у техниці квілінг( провела учениця 9-А класу, Кондрасюк Ю.), створення яскравих розмальовок.

Цікаво пройшло засідання бібліотечного гуртка «Ерудит» у формі ліричної мозаїки «Кохання – то вічна людська краса». Завідувач бібліотеки Макаренко Н.О. підготувала розповідь про історію Дня святого Валентина, діти відгадали закохані казкові пари, а також переглянули виставки, дізналися які подарунки готують в цей день і що в Саудівській Аравії це свято заборонене. А потім вони виготовляли Валентинове дерево і намалювали яскраві розмальовки, які прикрасили виставки і сприяють гарному святковому настрою.

Творчі члени Активу бібліотеки створили «валентинкову» фотозону.

Ось так по- бібліотечному відбулася підготовка до Дня святого Валентина!

Тож запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки.

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!