У рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" Великокопанівська шкільна бібліотека поповнилася художньою літературою

Дата: 14.02.2019 10:32

14 лютого – свято закоханих, День святого Валентина, а з 2012 року – ще й Міжнародний день дарування книг. Мета цього свята – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Щороку Великокопанівська шкільна бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу».Сільський голова Валентина Костенко долучилася до акції та подарувала Великокопанівській шкільній бібліотеці три томи казок. 14 лютого вручила цей подарунок шкільному бібліотекарю Наталії Макаренко заступник сільського голови з гуманітарних питань Надія Круц.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)