Патріотична година "Воїнів-інтернаціоналістів пам'ятаємо!" відбулася у Абрикосівській селищній бібліотеці

Дата: 18.02.2019 08:49

В Абрикосівській селищній бібліотеці 15 лютого 2019 року відбулася патріотична година "Воїнів-інтернаціоналістів пам'ятаємо!"

Афганістан... У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла.

Уже тридцять років в ці пам'ятні лютневі дні абрикосівці вшановують своїх земляків воїнів-інтернаціоналістів: Захарченка Олександра Володимировича, Прилипка Володимира Миколайовича, Хащука Анатолія Андрійовича, Ткачука Андрія Миколайовича, Тихонова Олександра Васильовича, Парполіту Миколу Васильовича.

Свічку пам'яті було запалено на згадку про Суща Павла Васильовича, який трагічно загинув в далекому Афганістані, та був посмертно нагороджений орденом Червоної зірки, воінів - інтарнаціоналістів які  пішли з життя: Барвінка Анатолія Григоровича, Тимчак Андрія Івановича.

Воїни-афганці, в.о. старости селища Абрикосівка Тимчак Любов Андріївна, вчителі

та учні Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів поклали квіти до меморіальної дошки загиблому воїну Сущу Павлу Васильовичу.

Великокопанівська сільська рада надала грошову допомогу матері загиблого воїна Сущ Валентині Василівні, побажали ій міцного здоров'я, і довгих років життя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)