Землевпорядник Великокопанівської ОТГ поглиблює знання в галузі управління земельними ресурсами

Дата: 19.02.2019 08:44

Представник Великокопанівської громади Олена Комар, начальник відділу  земельних відносин, містобудування та архітектури, продовжує поглиблювати знання в галузі управління земельними ресурсами.

З 18 лютого, три дні поспіль, землевпорядник Великокопанівської ОТГ, яка є партнерською громадою  Програми місцевого системного розвитку у Херсонській області,  відвідає тренінги та поглибить свої знання в сфері управління земельними ресурсами. Навчання проходить у Херсонському державному аграрному університеті.

У перший день роботи лектори провідний ГІС-інженер ECOMM Co Віта Ращук та провідний інженер-розпорядник БломІнфо-Юкрейн Наташа Мохорт розповіли про те, що таке  геоінформаційна система (ГІС), про необхідну інформацію для розробки єдиної документації із землеустрою та навчили, як працювати з програмним забезпеченням ArcGis.

Програма Місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Kyiv School of Economics в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».