Презентація Лепбуку на тему "День Святого Валентина" у Великокопанівській шкільній бібліотеці

Дата: 19.02.2019 09:03

Сьогодні бібліографічна робота зазнає змін. І щоб зацікавити читача потрібно використовувати нові форми та методи. Одна з цікавих форм роботи в шкільній бібліотеці – інноваційна технологія ЛЕПБУК. У дослівному перекладі з англійської означає «наколінна книга» (lap - коліна, book - книга).

Вперше створювати лепбуки почали американці. Лепбук - це книжка-розкладачка з кишеньками, дверцятами, віконцями, вкладками і рухливими деталями, в яку поміщені матеріали на одну тему. Форми надання інформації можуть бути будь-які: тексти, малюнки, картинки або фотографії, ігри. Вони покликані привернути інтерес дитини та допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в пізнавально-ігровий формі.

У бібліотеці Великокопанівської ЗОШ I-III ступенів 18 лютого  для учнів 1-Б класу відбулася презентація такої незвичайної книги-саморобки – lapbook, яку з любов’ю змайстрували гуртківці на заняттях бібліотечного гуртка «Ерудит» під керівництвом шкільного бібліотекаря Наталії Макаренко.

Тема нашого лепбуку - « ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА». Тут є кишеньки та конвертики, віконця і дверцята, карточки - елементи, які можна витягувати. Це:

• історія свята;

• святкування в різних країнах;

• символи;

• цікаві факти про валентинку;

• цікаві ідеї для декору;

• пазли, розмальовки.

Лепбук допоміг дітям дізнатись кілька цікавих фактів про День всіх закоханих, розібратися з символікою свята і навіть її розмалювати та скласти пазли .

Маленькі читачі також познайомилися з подарованими книжками та виставкою до Дня закоханих.

Діти з нетерпінням чекають наступної зустрічі.