Херсонська дистанція сигналізації та зв’язку попереджає

Дата: 20.02.2019 12:00

Фото без описуХерсонська дистанція сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» виробничого підрозділу служби сигналізації та зв’язку попереджає, що на роз’їзді села Великі Копані прокладені кабелі сигналізації та зв’язку і волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ), що забезпечують організацію магістральних та оперативно-технологічних каналів зв’язку  АТ «Українська залізниця».

Технічна експлуатація кабелів сигналізації та зв’язку і ВОЛЗ здійснюється виробничим підрозділом  служби сигналізації та зв’язку Херсонською дистанцією сигналізації та зв’язку.

Адреса: вул.. Привокзальна, буд.9, м. Херсон, 73026.

Тел.. № 48-22-40 – керівник, тел.. № 48-22-43.

Відповідно до вимог «Правил охорони ліній зв’язку», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р. №135 (далі правила) для ліній зв’язку встановлена ОХОРОННА ЗОНА з особливими умовами використання.

Відповідно до вимог пунктів 6, 8, 9 Правил у охоронній зоні ліній зв’язку (2м. по обидва боки кабелю) без письмового дозволу Херсонській дистанції сигналізації та зв’язку ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проводити будь-які роботи.

Відповідно до пункту 24 Правил посадові особи та громадяни, що винні у невиконанні вимог Правил, несуть відповідальність у порядку, встановленому чинним законодавством.