У селі Великі Копані працює станція № 6 Олешківського відділу поліції

Дата: 20.02.2019 13:38

Приймання громадян проводять Дільничний офіцер поліції Іванов Віталій Васильович та інспектор із громадського правопорядку Кудревська Неоніла Валеріївна, з 8:00 до 16:00 кожного дня, крім суботи та неділі.

Особистий прийом громадян проводить ДОП Іванов В. В. у вівторок з 09:00 до 11:00, субота з 10:00 до 13:00.

Громадяни мають право звертатися за допомогою розв'язання різних питань: крадіжки, насилля в сім’ї, нанесення тілесних пошкоджень, сварки, порушення правил благоустрою, образи, які виникли під час спілкування (нецензурна лайка) і т.п.

Дільничний офіцер поліції Олешківського відділу поліції  Іванов Віталій Васильович

Моб. тел. 0666709125

Фото без описуІнспектор із громадського правопорядку Кудревська Неоніла Валеріївна

Моб. тел. 0507675110, 0984475280