Великокопанівська ОТГ ділиться досвідом

Дата: 22.02.2019 10:09

До Великокопанівської сільської ради 20 лютого 2019 року завітали представники Новорайської ОТГ, на чолі з сільським головою Шокуровим Олександром Анатолійовичем, та Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України  для обміну досвідом.

Про досягнення та помилки у впровадженні змін у Великокопанівській громаді говорили Великокопанівський сільський голова Костенко Валентина Дмитрівна, заступник сільського голови з гуманітарних питань Круц Надія Миколаївна, секретар сільської ради Кіндра Олена Іванівна та головний лікар комунального неприбуткового підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Ковальова Ірина Сергіївна.

Ця громада досить молода і впровадження тих чи інших змін потребує практичних порад та прикладів аби уберегтися від помилок.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)