Ремонт будівлі амбулаторії  став реальністю за сприяння народного депутата

Дата: 28.02.2019 10:50

У державному бюджеті України є близько 40 різноманітних субвенцій та дотацій, кошти яких з державного передаються до місцевого бюджету. Однією із таких субвенцій є субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. У 2018 році, завдяки народному депутату України Негою Федору Федоровичу, така субвенція зайшла і в нашу громаду, в сумі один мільйон чотириста шість грн. (1406 тис. грн.) на «Капітальний ремонт будівлі амбулаторії с. Великі Копані, вул. Горького, № 5-а». За ці кошти було відремонтовано приміщення старої амбулаторії, в якій планується відкриття філіалу екстреної медичної допомоги.

Завдяки Негою Ф. Ф. така субвенція зайшла на територію Херсонської області в сумі двадцять мільйонів на соціально-економічний розвиток громад.

Від імені жителів нашої громади, виносимо подяку Федору Федоровичу за допомогу і сподіваємося на подальшу тісну співпрацю заради розвитку та процвітання нашої громади.

Валентина Костенко,

сільський голова